Link Kısaltma ile Nasıl Para Kazanılır? | Yöntemleri ve Taktikleri

En iyi link kısaltma ile internetten para kazanma sitelerini tanıtacağım yazıma öncelikle hoş geldiniz. Bu yazımı okuyup bitirdiğinizde aşağıda sıraladığım konularda detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Link kısaltma ile nasıl para kazanılır ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Bu işten para kazanacağınızın da garantisini verebilirim.


Link kısaltma ile nasıl para kazanılır yazımı bitirdiğinizde öğreneceğiniz bilgiler

  1. En iyi 2 link kısalt para kazan sitesi (bc.vc ve link.tl) üzerinden detaylı anlatım
  2. Link kısaltarak para kazanma taktikleri ve yöntemleri (Çok önemli)
  3. Link nasıl kısaltılır?
  4. Kendi kazançlarımın ödeme kanıtları ekran görüntüsü


bc.vc link kısalt para kazan üye ol

En iyi link kısaltma ile para kazanma siteleri

Birçok link kısaltarak para kazanma sitesi kullandım ve bunlardan sadece 2 tanesi ile çalışmaya devam ettim. Reklam olsun diye söylemiyorum bu gerçekten böyle. Size önerdiklerim ise samimi olarak söylüyorum ki öncelikle bc.vc daha sonra da link.tl olur. Para kazanmak istiyorsanız bu iki siteye üye olabilirsiniz. Siteleri Türkçe olduğu için de kullanımı oldukça kolaydır. Aşağıda zaten nasıl kullanılır ve nasıl yapılır konusunda detaylı bilgiye yer verdim.

Bc.Vc’ye Buradan Üye Olabilirsiniz.


Link kısaltarak para kazanma taktikleri ve yöntemleri 2017

Şimdi geldik en önemli kazanç ip uçlarıma ve link tıklatma yollarına. Öncelikle bu iki siteye üye oluyorsunuz. Nasıl üye olunur bunu anlatmayacağım. Bu adımı atlayarak asıl önemli konuları adım adım açıklayacağım. Üye olma konusunda sıkıntı çekenler yorum yazarsa yardımcı oluruz.

Link.Tl’ye Buradan Üye Olabilirsiniz.

bc.vc link kısalt para kazan üye ol


Link kısaltma nasıl yapılır?

Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi ziyaretçinizi yönlendirip para kazanmak istediğiniz bir linki bağlantı kısmına yapıştırıyorsunuz. Yalnız dikkat edin o kısımdaki tüm bilgiyi silip bağlantınızı yapıştırın. Çünkü kendiliğinden http ibaresi bulunuyor.

Link kısaltma nasıl yapılır bc.vc

Daha sonra sitenin size verdiği linki kopyalıyoruz. Evet link kısaltma adımını başarıyla bitirdiniz.


Kısaltılmış linklerimden nasıl para kazanırım?

Şimdi de bu kısa linklerden para kazanma taktikleri üzerine devam ediyoruz. Kısalttığınız linkleri ziyaretçi sayısı çok olan forumlarda paylaşacağız. Ya da Google’da iyi sıralarda çıkan sitelerde konu açarak burada paylaşacağız. Peki açacağımız konular neler olabilir? Örneğin çok ziyaretçi getiren konuların başında canlı maç izleme konusu yer alıyor. Ben daha çok bu alana kazandım. Size de öneririm. Mesela bir defasında Barcelona – Real Madrid Maçı Canlı izle gibisinden bir başlıkla bir gecede bc.vc‘den 50 dolara yakın kazandığımı söyleyebilirim. Sonra eğer bir download siteniz varsa indirme linklerinizi de kısaltabilirsiniz. Neyse konumuza devam edelim. Peki diyeceksiniz ki açtığımız konuların Google tarafından index almasını yani aramalarda çıkmasını anında nasıl sağlayacağız. Bunu da aşağıdaki ekran görüntüsünde anlattığım gibi yapıyoruz.

 • Yoksa bir Gmail hesabı açarak giriş yapıyoruz.
 • Ardından Google’da “Site Ekle Google” diye aratma yapıp ilk çıkan linke yani “Google: Adresinizi Ekleyin” ‘e tıklıyoruz.
 • Daha sonra gelen ekranda sadece Adres Ekle butonuna tıklayıp yeni gelen ekranda yine sayfadaki URL kısmında kısaltılmış olan linkinizi içeren yazınızın URL adresini yani bağlantınızı bu kısma yapıştırıyoruz. İstek gönder butonuna tıklıyoruz ve işlem tamamdır. Artık yazınız dakikalar içerisinde Google aramalarında çıkacaktır. Bu önemli yöntemi de herkes anlatmaz 🙂
 • googleda en hızlı anında index alma

Kendi kazançlarımın ödeme kanıtları ekran görüntüsü

Bunlar da her iki siteden kazanmış olduğum toplam kazanç tablomdur. Bu ara pek ilgilenemesem de toplamda hiç de fena görünmüyor değil mi? Umarım yazı içerisinde vermiş olduğum linklerden üye olur ve sizler daha fazla kazanırsınız. Bol şans ve kazançlar dilerim..

Bc.Vc Ödeme Kanıtı
Bc.Vc Ödeme Kanıtı
Link.Tl Ödeme Kanıtı
Link.Tl Ödeme Kanıtı

Evet arkadaşlar benim anlatacaklarım şimdilik bu kadar. Eğer link kısaltma ile nasıl para kazanılır konusunda takıldığınız bir yer olursa lütfen yorum olarak sorun. Yardımcı olmaya çalışacağım. Ayrıca bu önerdiğim iki siteye üye olma konusunda problem yaşayabilme ihtimalinize karşı yakında ayrıca paylaşım yapacağım. Link kısaltma sitesine nasıl üye olunur konusu da karmaşa yaratabiliyor. Gelecek bu yazıda Link.tl ve Bc.Vc tıklama başı ne kadar veriyor ve nasıl kullanılır hakkında görüşmek üzere. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Kalın sağlıcakla.

Link Kısaltma ile Nasıl Para Kazanılır? | Yöntemleri ve Taktikleri” için 6 yorum

 • Temmuz 13, 2017 tarihinde, saat 23:26
  Permalink

  Ben pek anlamadın hocam. Google a nasıl site ekleyeceğiz ? Adresinizi ekleyin yazan yere kısalttığımız linki mi koyacağız ? Daha detaylı açıklarmısınız acaba ? Çok önemli bir konu çünkü.

  Yanıtla
  • Temmuz 15, 2017 tarihinde, saat 02:05
   Permalink

   Merhaba,
   Öncelikle sanırım meseleyi biraz yanlış anlamışsınız. Şimdi biz bu kısalttığımız linkleri ziyaretçi kapasitesi yüksek forum veya herhangi bir yazı içerisinde paylaştık ya. İşte bu paylaşıma Google aramalarından ziyaretçi gelebilmesi için Google örümceklerinin yazınızı indexlemesi gerekiyor. Bu anlattığım ip ucuyla da para kazanmak üzere kısalttığınız linkinizi paylaştığınız yazınızın google aramalarında çıkmasını sağlıyorsunuz. Yani en pratik yoldan örümcekleri çağırıp yazınızı indexletiyorsunuz. Umarım açıklayabilmişimdir.

   Yanıtla
 • Eylül 28, 2017 tarihinde, saat 20:27
  Permalink

  Abi öncelikle sana çok teşekkür etmek istiyorum. Sayende internetten link kısaltarak nasıl para kazanılır senden öğrendim. Verdiğin bilgiler hiç bir yerde olmayan çok açıklayıcı ve anlaşılır. Ayrıca Google’dan hızlı index alma konusunu dediğin gibi herkes paylaşmaz. Yazı içerisindeki bannerlerden üye oldum. Sana da ufaktan bir katkımız olsun 🙂 Sen benim link kısaltarak para kazanmamı sağladın. O kadar katkımız olsun di mi 😀
  Bu arada sen de iyi para kaldırmışsın bc.vc ve link.tl den 🙂
  Bu yazıyı herkese öneriyorum. İnternetten nasıl para kazanılır öğrenmek isteyen gelsin 🙂
  Seni seviyorum abim. İyi kazançlar diliyorum herkese.

  Yanıtla
  • Eylül 29, 2017 tarihinde, saat 01:16
   Permalink

   Sevgili Okan,
   Öncelikle senin de para kazanmana vesile olduğum için çok mutlu oldum. Böyle bir geri dönüş bekliyordum açıkçası. Görüş ve düşüncelerin için teşekkür ederim. Umarım daha da fazla kazanırsın 🙂
   Şurası bir gerçek ki link kısaltarak para kazanmanın püf noktaları ve ipuçlarını böyle anlatan bir kaynağa daha ben rastlamadım. Kimse internetten para kazanmanın sırrı olarak paylaşmaz. Yani demek istediğim kendisinin yaptığı sırları yazmaz. Genel ve kabataslak bir yazı yazar ve referans linkimden üye olsunlar da bana da kazandırsınlar der. Kendim ne yapıyorsam onları sırasıyla tüm açıklığıyla ekran görüntüsü resmi ile anlattım. Gerçekten de işe yarar bilgiler ve püf noktaları. Yorumlardan gelen sorular olursa da yardımcı olurum. Yine ben nasıl link kısaltarak para kazanıyorsam gelen soruları da o şekilde cevaplarım.
   Herkese bol kazançlar.. 🙂

   Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 10:23
  Permalink

  kisalt.website

  Türk sitesi olarak popup reklam olmayan ve üyelik şartı istemeyen bir kısaltma sitesidir Listeye eklenebilir.

  Yanıtla
  • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 15:20
   Permalink

   Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz Selim Bey. Fakat link kısaltarak para kazanma sitelerini incelediğim bu rehberden farklı bir kategori bu. Bahsi geçen site para kazandırmıyor. Yine de katkınız için teşekkürler. Selamlar..

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir