En Iyi Şekilli Yazı Yazma Sitesi | Şekilli Nick Yazma

Özellikle agario ve darkorbit gibi oyun sitelerinde kullanılan nicklerin şekilli simgeler ve süslü yazılardan oluştuğunu görmüşsünüzdür. Şekilli yazı yazma konusunda oldukça fazla kaynak var. Özellikle de şekilli harfler ve semboller ile şekilli nickler yazmak için Türkçe açılmış bir çok site mevcut. Ama bence hiç biri size bu yazıda tanıtacağım site kadar başarılı ve kapsamlı değil. Bu makalede şekilli isim yapımını öğreneceksiniz ve kendi nickinizi kendiniz yapabileceksiniz. Ayrıca şekilli Türk Bayrağı nicklerini ve değişik şekilli sembolleri de yazı içerisinde bulabileceksiniz. İlk başlıkta yukarıda anlattığım siteyi tanıtacağım. Daha sonraki başlıklarda da bu siteye ait en iyi şekilli yazıları üretebileceğiniz en kullanışlı 3 aracı ekran görüntüleri ile tanıtacağım.Şekilli Yazı Yazma – Şekilli Nick Yazma Sitesi Tanıtımı

Coolsymbol adlı sitenin Türkiye’de açılmış alakalı bir çok siteden daha iyi olduğunu denediğinizde siz de göreceksiniz. Coolsymbol, değişik harfler ve şekilli semboller kullanarak online bir şekilde çok güzel şekilli isimler oluşturabileceğiniz bir site. Yazı stilleri, yazı tipleri ve yazı şekillerinin çok fazla sayıda varyasyonunu bulabilirsiniz. Şekilli isim yazmanın bu kadar kolay ve eğlenceli olduğuna şaşıracaksınız. Haydi bu sitenin en güzel üç aracını deneyelim.


Cool Fancy Text Generator (Resimli anlatımı)

Şekilli harfler yazma

Buradan ilgili sayfaya gidiyoruz. Ve ekran görüntüsünde işaretlediğim kısımları takip ediyoruz.

 • Ekran görüntüsü 1. adımdaki farklı yazmak istediğiniz ismimizi veya nickimizi yazıyoruz. Yazma esnasında her bir harf otomatik olarak çok farklı varyasyonlarda değiştirilerek alttaki listede belirecektir.
 • Oluşturulan listedeki nickimize değişik semboller de eklemek isterseniz 2. adımda sırasıyla emoji, matematik, yıldız, ok, grafik, üçgen, hat, daire, fonetik, numara, fantezi mektuplar, satranç, müzik, hava, işaret imza, ofis, teknik, tik, insanlar, noktalama, destek ve para birimi sekmelerinden çok çeşitli semboller ekleyebilirsiniz.
 • Oluşturulan listedeki şekilli yazılardan birini beğendiyseniz 2. adımı atlayıp hiç sembol eklemeden direkt 3. adıma geçebilirsiniz.
 • 3. Adımda ise oluşturulan son listedeki en beğendiğiniz şekilli nickinizi Copy (Kopyala) butonuna tıklayarak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Ben örnek olsun diye sadece Star (Yıldız) sekmesindeki sembollerden kullanarak yaptım.

Agario için Şekilli Nickler – Örnekler:
★·.·´¯`·.·★ ✵✺en iyilerim✺✵ ★·.·´¯`·.·★
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ✵✺en iyilerim✺✵ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
°°°·.°·..·°¯°·._.· ✵✺en iyi lerim✺✵ ·._.·°¯°·.·° .·°°°


Text Art – Emoticon Text Collection (Resimli anlatımı)

Şekilli semboller ile şekilli nick yapma

Buradan ilgili sayfaya gidiyoruz. Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi bu sayfa tamamen çeşitli şekil ve noktalama işaretleriden oluşan sembollerden oluşuyor. Bir önceki adımda oluşturduğunuz nickinizi kopyalayıp bu alana yapıştırarak üzerine yeni değişik şekilli suratlar ekleyebiliyorsunuz. Mutlu, Aşk, Üzgün, Dans, korkmuş, şaşırmış, başarısızlık, küfürlü, kendini beğenmiş, üzgün, şaşkın, utangaç, kızgın, kırpmak, şarkı söyle, yorgun, öpücük, hoşçakal gibi kategorilerden sembollere tıklayarak yazınıza ekleme yapabilir ve bunu kopyalayabilirsiniz.

Nick Yapma Örnekleri:
(⊙ˍ⊙) єn íчílєrím (◕︵◕)
ʕ⊙ᴥ⊙ʔ єn íчílєrím ʘ‿ʘ


Big Text Generator ile Nick Oluşturma (Resimli anlatımı)

Kalın nick yazma

İlgili sayfaya buradan gidelim. Resimde de gördüğünüz gibi bu sayfa kalın nick yazma için tasarlanmış. Noktalardan oluşan büyük halde kalın nick yazmak için de bu aracı kullanabilirsiniz. Muhtemelen noktalardan oluşan yazılar görmüşsünüzdür. İşte bu sayfadan harfleri noktalarla oluşturarak yazabilirsiniz. Sonrası zaten kolay. Kopyala butonundan beğendiğinizi kopyalayabilirsiniz.

Kalın Nick Yapma Örneği:
█▀▀ █▀▀▄ ░▀░ █░░█ ░▀░ █░░ █▀▀ █▀▀█ ░▀░ █▀▄▀█
█▀▀ █░░█ ▀█▀ █▄▄█ ▀█▀ █░░ █▀▀ █▄▄▀ ▀█▀ █░▀░█
▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▄▄▄█ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀░▀▀ ▀▀▀ ▀░░░▀


Şekilli Türk Bayrağı Nickleri

Şekilli Türk Bayrağı için araştırmalarım sonucu en başarılı olanları seçtim. Herhangi bir programla bunların yapımına uğraşmanıza bile gerek yok. Kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Size sadece araya kullanıcı adınızı veya isminizi yazmak kalıyor.

Örnekler:
ℂ★Kullanıcı Adınız ⋆☽
|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| Kullanıcı Adınız |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|

Umarım şekilli yazı yazma, şekilli semboller ile birlikte şekilli nick yazma adına bir şeyler paylaşabilmişimdir. Şekilli harfler yazma programı yazımız hakkında yorumlarınızı ve kendi oluşturduğunuz şekilleri ve nickleri yorum olarak paylaşırsanız sevinirim. Artık gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış. Görelim bakalım kim en güzel süslü nickleri çıkaracak 🙂 Agario oynayanlar için şekilli nick yazma olmazsa olmazdır 😉

Bir önceki yazımız olan En Iyi Resimden Yazı Fontu Bulma Sitesi Hangisi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

En Iyi Şekilli Yazı Yazma Sitesi | Şekilli Nick Yazma” için 7 yorum

 • Kasım 15, 2017 tarihinde, saat 11:36
  Permalink

  2017 ve sonrası için güncel en iyi ve kullanışlı site ve aynı zamanda şekilli yazı yazma programı bence. Siz de ekran görüntüleriyle çok güzel ve detaylı anlatmışsınız. Bu faydalı makale için teşekkür ederim. Sitenizi takipteyim.

  Yanıtla
  • Kasım 15, 2017 tarihinde, saat 11:42
   Permalink

   Bu güzel yorum için ben teşekkür ederim Sevcan hanım. Şekilli yazı yazma ve şekilli nick yapma konusu için epey araştırma yaptım. Sonunda en faydalı olduğunu düşündüğüm siteyi makalemde yer verdim. Site ingilizce olduğu için ayrıntılarıyla adım adım anlattım. Bence de 2017 ve sonrası için kullanılabilecek en güncel site budur. 🙂

   Yanıtla
 • Aralık 18, 2017 tarihinde, saat 17:24
  Permalink

  BU NİCK İSTEYEN ALSIN T.C.★YORGUNUM█

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir